Největší odměnou za práci je spokojený klient

To není pouze fráze. Opravdu největší odměnou pro mě za dobře odvedenou práci je SPOKOJENÝ KLIENT.

Nemusím ani popisovat moji radost, když mi volá klient přímo z dovolené.

Splnila jsem jim sen. Z plážového bungalovu na Maledivách se koukají přímo z postele na nádherně zbarvený tyrkysový oceán.

Jak říkal pán do telefonu „Máme to pět kroků do vody a deset kroků do baru“. Dokonce už naučil číšníka nosit mu pivko přímo na terásku bungalovu.

Když jsem viděla volání na mobilu, první co mi blesklo hlavou – bože můj, nějaký průšvih. Klienti jen tak, z takové dálky a během své dovolené, nevolají.

Naštěstí žádný problém, ale nadmíru spokojený klient, který se jen chtěl podělit o radost a poděkovat mi.

Oba dva jsou velice zcestovalí a jsou moje krevní skupina – stejně jako já milují cestování a využívají každou možnost, jak zase někam pláchnout poznávat nová místa.

Vždy na období únor, březen připravujeme takovou větší dovolenou, jak tomu říkáme. Jsou to exotická místa a snažíme se vymyslet vždy něco nového, co ještě nenavštívili.

 

Letos padla volba na Srí Lanku.

Pán tam už před mnoha lety byl, ale pro paní to byla ještě neznámá destinace. Oba rádi využívají kvalitních služeb resortu tak, aby se už nemuseli o nic starat a mohli si pouze v klidu užívat svoji dovolenou.

Nejsou vyloženě „PLÁCACÍ KLIENTI“ – tak nazývám typ lidí, kteří tráví pobyt jen na hotelu a areál v podstatě neopouští. Vychutnávají si pouze služeb hotelu.

Tito moji klienti rádi podnikají i různé výlety a snaží se poznávat navštívenou zemi.

   

Nepatří k lidem, kteří jsou perfektně jazykově vybaveni – patří do skupiny 55+. Ale i díky částečnému handicapu, jak bychom mohli nazvat to, že neovládají pořádně jazyk, se přesto NĚJAK domluví. Velkou většinu výletů si zajišťují sami přímo u místních obyvatel.

Jak se domlouvají? Nějaké slůvko dají dohromady a zbytek rukama nohama. Kdo chce, domluví se, jen se nesmí bát.

 

Při odsouhlasení destinace jsem měla okamžitě nápad, který hotel vyberu, aby splňoval podmínku náročnosti klientů. A také, aby tam bylo dobré koupání.

Bohužel Srí Lanka není typickou destinací s krásnými plážemi. Srí Lanka je zemí, která nabízí krásnou přírodu, safari, spoustu možností na výlety po okolí. Je to země plná čajových plantáží a určitě si někteří vybaví Srí Lanku pod dřívějším názvem Cejlon (Ceylon).

 

A co takhle menší zastávka na Maledivách?

Když už váží tak dlouhou cestu, tak mi blesklo hlavou spojit tuto dovolenou s pár dny na Maledivách. Asi by tady 14 nocí nevydrželi, ale 4-5 nocí, to by šlo. Byla by to taková třešínka na dortu. A můj návrh se klientům okamžitě zalíbil.

Maledivy jsou nádherná, odpočinková a romantická destinace. Pokud potřebujete vypnout a načerpat energii, nepotkávat davy turistů, nemůžete zvolit lépe. Je to ráj na zemi a jedno z nejkrásnějších míst pro svatební cestu.

Během tří dnů bylo vše připraveno, zajištěno, koupeno a za další tři dny klienti už odlétali. Aby si užili veškerého komfortu už během dlouhé cesty letadlem, vybrala jsem pro ně pohodlný let s kvalitními aerolinkami Qatar air.

    

 

Vždy se těším, až se přijdou po návratu podělit o své zážitky z dovolené. I když si pořád vykáme a klienti mě oslovují paní Anet (asi se jim nelíbí oslovování příjmením Adamcová, ale názvem mé agentury), stali se z nás přátelé a mám jejich plnou důvěru.

Což je pro mě obrovský závazek – NEZKLAMAT

Miluji cestování, které je mojí životní zálibou a jako majitelka cestovní agentury díky cestování radím klientům s výběrem a doporučením jejich vysněné dovolené. O mých cestách se můžete dočíst v mém Příběhu právě tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.