Jak jsem se dostala k psaní článků

Pouštím do světa své BLOGERSKÉ MIMINKO. Teprve se narodilo, takže mu bude nějakou dobu trvat, než se stane velkým dítětem.

Že ráda cestuji, to je o mně známo. Ale že od nějakých XX-nácti let mě přitahuje psaní, to o mně neví nikdo.

Když jsem chodila do prváku na gympl, byla jsem platonicky zamilovaná do jednoho úžasného kluka ze čtvrťáku. Když jsem se s ním potkala, koukala jsem na něj jako na zjevení.

A tak jsem si zavedla deníček a začala jsem si vymýšlet romantický příběh o dvou zamilovaných lidech, kteří prožívali nádherný románek studentských let.

Měla jsem sen, že jednou v životě napíši knížku. O čem? To jsem nevěděla. Dokonce jsem měla vymyšlený pseudonym, pod kterým budu knihy vydávat.

Dlouhé roky jsem si psala svůj HOLČIČÍ DENÍČEK.

I když už jsem byla vdaná a měla malého chlapečka, pořád jsem psala. Pak se narodila dcera, začali jsme podnikat s manželem a už nebyl čas. Přišel rozvod, stěhování se z vesnice, kde jsme bydleli, do velkého města.

Začala jsem žít nový život a na psaní si nevzpomněla. Otevřela jsem si cestovní agenturu, prodávala zájezdy. Ve chvíli, kdy jsem prodávala drahé exotické pobyty a přemýšlela, jaký dárek dát klientům jako poděkování, blesklo mi hlavou.

PRŮVODCE!!!

Koupit tištěného průvodce si mohou sami, ale co tak jim vytvořit přímo pro ně šitý na míru. Informace o destinaci, zajímavosti, specifikace v dané zemi, doporučené výlety a popis jejich hotelu. To vše doplněné krásnými fotkami.

Strávila jsem nad tím spoustu hodin, sbírání informací, psaní, korektury. Kolikrát jsem šla spát těsně nad ránem, protože mě tlačil čas, aby byl průvodce hotový do předání klientovi.

Ale ten nádherný pocit, když jsem jej nesla z copycentra a koukala na něj. Tlouklo mi srdce, jestli se také bude líbit klientům.

Nakonec jsem se rozhodla, že si založím blog a budu na něj psát články a v podstatě si budu plnit svůj sen z mládí.

A tak se stalo – MŮJ BLOG je na světě a doufám, že se vám bude líbit, a že si tady každý najdete něco svého 🙂

Vaše Hanka ♡

Miluji cestování, které je mojí životní zálibou a jako majitelka cestovní agentury díky cestování radím klientům s výběrem a doporučením jejich vysněné dovolené. O mých cestách se můžete dočíst v mém Příběhu právě tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.